Portale architektoniczne

Beton zbrojony włóknem szklanym GRC stanowi niezwykle plastyczny materiał budowlany, który pozwala uzyskać niezwykle ciekawe efekty architektoniczne. Znajduje zastosowanie przy większości inwestycji budowlanych. Wciąż zyskuje na popularności wśród kreatywnych projektantów, którzy ze względu na jego niezwykłą plastyczność, nie mają większych ograniczeń
przy wprowadzaniu swoich koncepcji budowlanych w życie.

Szczególne zastosowanie ma beton GRC przy tworzeniu portali architektonicznych których wykonanie wymaga nie tylko niezwykłej precyzji i dokładności, ale także zastosowania wyjątkowo plastycznych materiałów. W tej roli idealnie sprawdza się beton zbrojony włóknem szklanym GRC, który pozwala na uzyskanie niepowtarzalnych efektów dekoracyjnych. Należy pamiętać, że można go nabyć w różnych kolorach i odcieniach, co niewątpliwie zwiększa jego walory estetyczne.

Inne zastosowania

Ponadto beton GRC jest bardzo wytrzymały, odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz łatwy do utrzymania w czystości. Dlatego stosuje się go nie tylko w budowie portali architektonicznych,ale także w wykończeniach wnętrz oraz różnych pracach budowlanych.