Fasady

Beton fasadowy

Materiał jakim jest beton zbrojony włóknem szklanym GRC (GFRC) świetnie nadaje się do budowy elewacji ścian budynków oraz montażu fasad wentylowanych. Dzięki fasadom wentylowanym budynek zyskuje doskonałe właściwości izolacyjne, przez co łatwiej utrzymać stałą, przyjazną użytkownikom temperaturę oraz mikroklimat, w pomieszczeniach i zoptymalizować koszty klimatyzacji oraz wentylacji.

Beton licowy i płyty włóknocementowe

Zarówno beton licowy, jak i płyty włóknocementowe stanowią idealny budulec dla dachów i elewacji. Dzięki wysokiej trwałości oraz łatwości montażu, płyty włókno-cementowe są uznawane za jeden z najlepszych materiałów do wykorzystania podczas renowacji elewacji. Pyty tego typu stanowią doskonałą odpowiedź na nieustannie zmieniające się potrzeby dynamicznie rozwijającego się przemysłu architektonicznego. Beton licowy natomiast stanowi produkt, który doskonale sprawdza się podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych i renowacyjnych. Dzięki swojej recepturze, systemowi deskowania, podatności na dodawane barwniki oraz łatwości w obróbce, stanowi on obecnie jeden z surowców najczęściej wykorzystywanych w budownictwie. W naszej ofercie znajdziecie beton licowy wyróżniający się na rynku wysoką jakością.

Dodatkowo będziemy się mogli cieszyć wnętrzem o idealnej wilgotności i rewelacyjnej akustyce. Stosując technologię GRC możemy liczyć na perfekcyjnie równą i gładką płaszczyznę elewacji, której trwałość i odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne będzie zachwycać przez wiele lat.

Płyty fibrobetonowe

Unikatowa plastyczność surowca jakim jest fibrobeton GRC (GFRC) pozwala na realizację nawet najbardziej unikatowych i niecodziennych wizji projektanta. Jest również gwarancją estetycznego i cieszącego oko wyglądu nowo powstałych lub restaurowanych budynków zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Lekkość i wyjątkowa łatwość transportu oraz montażu tego materiału sprawia, że fachowcy chętnie go wybierają do prac związanych z wykonywaniem fasad wentylowanych, elewacji, a nawet tworzenia tak zwanej małej architektury czy elementów wyposażenia wnętrz. Fibrobeton GRC może być zastosowany również przy wykonywaniu rewaloryzacji i rewitalizacji zabytków.

fasady-grc
elewacje-grc-beton