Architektura krajobrazu i rzeźba

Beton architektoniczny zbrojony włóknem szklanym GRC (GFRC) sprawdza się nie tylko świetnie przy renowacjach zabytków, ale także przy tworzeniu zupełnie nowych obiektów architektury krajobrazu i rzeźbach. Dzięki jego plastyczności i lekkości, możliwości niemalże dowolnego barwienia, i tworzenia dowolnych brył, projektant może spełnić i urzeczywistnić nawet najśmielsze nonkonformistyczne projekty i szkice. Dodatkowo jego prostota i trwałość przewyższająca pozostałe betony architektoniczne i konstrukcyjne sprawiając, że będziemy mogli korzystać z utworzonych obiektów przestrzeni miejskiej, parkowej, prywatnej, itp. przez wiele lat.

Wszystko to dzięki temu, że materiał ten posiada doskonałą odporność na czynniki zewnętrzne, w tym: zmianę temperatur, słońce i wszelkie formy korozji betonu. Zastosowanie technologii zbrojenia rozproszonego GRC (GFRC) możemy zaobserwować przy wielu realizacjach pomników i rzeźb oraz we wszelkiego rodzaju obiektach i elementach architektury krajobrazu. Materiał ten jest wykorzystywany między innymi do zrobienia ławek, stołów, postumentów, koszy na śmieci, placów zabaw, a nawet skate parków oraz mnóstwa innych wypełniających przestrzeń publiczną obiektów architektonicznych.

2e 300x200 Architektura krajobrazu i rzeźba2e 1 300x257 Architektura krajobrazu i rzeźba2e 2 300x187 Architektura krajobrazu i rzeźba2e 3 197x300 Architektura krajobrazu i rzeźba2e 4 300x207 Architektura krajobrazu i rzeźba2e 5 269x300 Architektura krajobrazu i rzeźba2e 6 300x185 Architektura krajobrazu i rzeźba2e 7 300x194 Architektura krajobrazu i rzeźba